قیمت تردمیل دست‌دوم

قیمت تردمیل دست‌دوم

قیمت تردمیل دست‌دوم از مهم‌ترین سؤالات و فاکتورهایی است که افراد زمانی که می‌خواهند اقدام به خرید تردمیل دست‌دوم کنند برایشان پیش می‌آید و به آن توجه می‌کنند و قطعاً همان‌طور که می‌دانید قیمت تردمیل های جدید بسیار بیشتر از قیمت تردمیل دست‌دوم می‌باشد.

قیمت‌ها در موارد و مدل‌های تردمیل دست‌دوم با توجه به خصوصیات و مواردی که در ادامه به آن اشاره می‌شود می‌باشد.

قیمت تردمیل دست‌دوم

قیمت تردمیل دست‌دوم در موارد مختلف یکسان نیست. مواردی که باعث می‌شود قیمت تردمیل های دست‌دوم باهم فرق داشته باشد:

قیمت تردمیل دست‌دوم

 

برند تردمیل

از مهم‌ترین عواملی که در قیمت تردمیل دست‌دوم تأثیر دارد برند تردمیل و اینکه ساخت کدام کشور است می‌باشد. مسلماً برندهای مختلف قیمت‌های متفاوتی خواهد داشت.

مدت‌زمان کارکرد تردمیل

عمر و با مدت‌زمانی که تردمیل کار کرده است از دیگر فاکتورهای مهم در میزان قیمت تردمیل دست‌دوم می‌باشد. مسلماً تردمیل هایی که کارکرد کمتری داشته‌اند بعضی از آن‌ها در حد نو هستند قیمتی بالاتر از تردمیل هایی خواهد داشت که عمر بیشتری داشته و مدت بیشتری را کارکرده‌اند.

امکانات تردمیل

تردمیل ها با توجه به برند و مدلی که دارند می‌توانند دارای امکانات مختلف باشند امکاناتی از قبیل نمایش سرعت، مسافت و زمان که در مدل‌های مختلف متفاوت بوده و یا اینکه بعضی تردمیل ها دارای کلید توقف اضطراری می‌باشند این امکانات در قیمت تردمیل دست‌دوم مؤثر می‌باشد.

 

شیب و هزینه تردمیل دست‌دوم

 

تحمل وزن 

یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین فاکتورها در خرید و قیمت تردمیل دست‌دوم قدرت تحمل تردمیل می‌باشد. تردمیل ها با توجه به اینکه چه میزان وزن را می‌توانند تحمل کنند قیمت‌های متفاوتی نیز دارند.

 

 

شیب و سرعت تردمیل

شیب و سرعت از دیگر عوامل بسیار مهمی است که در قیمت تردمیل دست‌دوم مؤثر است. داشتن شیب برقی یا دستی و تنظیمات آن با میزان سرعت تردمیل از امکانات بسیار عالی است که یک تردمیل می‌تواند داشته باشد ازاین‌رو در قیمت تردمیل نیز مؤثر می‌باشد.

جدول قیمت انواع تردمیل

[table id=1 /]

برای اطلاع دقیق قیمت ها با کارشناسان ما تماس بگیرید

جنس بدنه

جنس بدنه تردمیل می‌تواند از استیل بسیار مقاوم بوده و یا از جنس‌های دیگر که این مسئله نیز ازجمله فاکتورهایی است که در قیمت تأثیر دارد. چنانچه می‌خواهید برای وزن‌های بالا استفاده کنید جنس بدنه از فاکتورهای مهم به شمار می‌رود.

ابعاد

همان‌طور که می‌دانید تردمیل ها دارای ابعاد گوناگونی می‌باشد تردمیل های دست‌دوم با توجه به ابعادی که دارند قیمت آن‌ها نیز متفاوت می‌باشد.

عرض تسمه

تسمه ها در عرض و طول های متفاوتی می باشند. عرض و طول تسمه را متناسب با قد خود انتخاب نمایید. عرض تسمه نیز از جمله مواردی است که در قیمت تردمیل موثر است.

 

نوع تردمیل

همان‌طور که می‌دانید تردمیل ها در انواع خانگی و باشگاهی وجود دارند و با توجه به نوع آن‌ها قیمت‌ها نیز متفاوت می‌باشد. همچنین ممکن است بعضی از تردمیل ها مکانیکی باشد که در این صورت نیز قیمت تفاوت خواهد داشت.

تک‌کاره یا چندکاره بودن تردمیل

بعضی از تردمیل ها چندکاره یا چندمنظوره از قبیل دراز نشست، ویبراتور، حسگری، میل شنا و … می‌باشند که قطعاً قیمت آن‌ها با تک‌کاره ها متفاوت است.

با توجه به مواردی که به آن اشاره شد و یکسان نبود تردمیل ها قیمت‌ها متغیر بوده و شما مشتریان عزیز می‌توانید با کارشناسان ما تماس گرفته و از قیمت دقیق این تردمیل های دست‌دوم اطلاع پیدا کنید.

کارشناسان ما همواره سعی دارند تا با حفظ منافع ذی‌نفعان ازجمله شما مشتریان عزیز بهترین و مناسب‌ترین قیمت‌ها را ارائه دهند.

بر روی لینک های زیر کلیک نمایید

راهنمای خرید تردمیل دست دوم

هزینه تعمیر تردمیل

علت خرابی تردمیل

ارورهای تردمیل

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید?
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *