هزینه تعمیر الپتیکال

هزینه تعمیر الپتیکال

هزینه تعمیر الپتیکال

هزینه تعمیر الپتیکال چقدر است؟ این سوال و سوالاتی مشابه که در زمینه هزینه تعمیر الپتیکال پرسیده می شود از جمله مهمترین دغدغه هایی است که مشتریان هنگام تعمیر الپتیکال دارند. در ادامه می توانید این هزینه ها را مشاهده نمایید.

عوامل موثر بر هزینه تعمیر الپتیکال

  • تعمیرات الپتیکال جزئی است یا تخصصی

از عوامل مهمی که در میزان هزینه تعمیر الپتیکال تاثیر دارد نوع تعمیرات الپتیکال است همان طور که می دانید هزینه تعمیرات جزئی کمتر از هزینه تعمیرات تخصصی می باشد. بعضی از خرابی ها جزئی بوده و به راحتی تعمیر می شوند و در موارد دیگر خرابی ها زیاد بوده و تعمیر آن نیاز به تجهیزات و زمان بیشتری خواهد داشت.

  • قطعات تعمیری است یا نیاز به تعویض دارند

مورد دیگری که باید توجه کرد مسئله نوع تعمیری یا تعویضی بودن قطعات می باشد در بعضی از خرابی ها و تعمیرات فقط با تعمیر قطعات مشکل دستگاه حل می شود ولی در موارد دیگر دستگاه نیاز به تعویض قطعات دارد که در این موارد میزان هزینه تعمیرات نیز متفاوت خواهد بود.

لیست قیمت برخی از قطعات الپتیکال

قطعه قیمت ( تومان)
تنشن برقی100000-450000
تسمه شیاری100000-250000
پدال الپتیکال100000-500000
قطعات بدنه10000-100000
پنل الپتیکال350000-500000
دسته الپتیکال80000-200000

برای دانستن قیمت های دقیق قطعات و هزینه تعمیرات با پشتیبانی تماس بگیرید

  • نوع قطعات تعمیری

قطعاتی که دچار خرابی می شوند و و فقط نیاز به تعمیر دارند در موارد مختلف و در مدل های متفاوت با هم دیگر یکسان نمی باشد. هریک از قطعات دارای تعمیراتی متفاوت می باشد که در نتیجه نوع قطعات تعمیری در هزینه تعمیرات تاثیر دارد.

  • نوع قطعات تعویضی

همان طور که می دانید در برخی از تعمیرات نیاز به تعویض قطعات داریم و هریک از این قطعات دارای قیمت های متفاوتی می باشد که در نتیجه باعث می شود هزینه تعمیرات متفاوت باشد و برای دانستن قیمت دقیقتر حتما با پشتیبانی تماس بگیرید.

برخی از تعمیرات الپیتکال را شما می توانید خودتان انجام دهید برای تعمیر الپتیکال توسط خودتان بر روی دکمه زیر کلیک نمایید

blank

برای تعمیر الپتیکال توسط خودتان می توانید با مشاوران و تکنسین های ما به صورت رایگان مشورت نموده و تعمیرات را به راحتی خودتان انجام دهید.

تعمیر الپتیکال توسط خودتان

وزن ایده آل متناسب با قد شما چقدر است؟

برای دانستن اینکه آیا وزن شما متناسب یا قدتان است و یا اینکه آیا اضافه وزن دارید و آیا دچار کمبود وزن هستید بر روی دکمه زیر کلیک نمایید و به راحتی وزن ایده آل متناسب با قد خود را به دست آورید و تفسیر آن را مشاهده نمایید.

محاسبه قد و وزن مناسب
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید?
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

19 + یک =